Garšvielu dārgumi Sortiments Recepšu grāmata Partneriem
Garšvielu dārgumi

Pirmie pieraksti par garšvielu izmantošanu atrasti šumeru manuskriptos pirms pieciem tūkstošiem gadu. Iedzīvotāji senatnē labi saprata, ka kulinārija bez garšvielām nav iedomājama.

Garšvielu ceļš – viens no senākajiem maršrutiem, kas savieno Indiju, Āfriku un Garšvielu salas ar Vidusjūras valstīm. Leģendārā garšvielu ceļa laikā tirdzniecība ar šo aromātisko preci bija piedzīvojumu un briesmu bagāta, un solīja neticamu bagātību. Lielie kuģi piekrauti ar garšvielām Arāvijas un Sarkanās jūras ostās, tirdzniecības karavānas ceļoja pa slepenām vietām, kas veda caur Arāvijas tuksnesi uz lielisko Pētera pilsētu un tālāk pie Vidusjūras krasta. Krāšņām arābu pilsētām garšvielu tirdzniecība nesa ziedu laikus un varenību.

Viduslaikos garšvielas bija viens no virzītājspēkiem Eiropas ekonomikā un alķīmijas kulinārijas pamats. Drosmīgie ceļotāji centās atklāt jaunas zemes ar neredzētiem augļiem, piedevām un garšvielām. Visiem zināmie – Marko Polo, Kristofors Kolumbs, Vasko da Gama, Amerigo Vespuči un Fernāns Magelāns, bija tik aizrāvušies dzenoties pēc garšvielām, ka kļuva par Varenajiem Pirmatklājējiem un atklāja Lielo Ģeogrāfisko Atklājumu Ēru.

Kaut arī mūsdienu pasaulē garšvielu vērtība ir kritusies, gadsimta brīnuma un noslēpumainības aura turpina mūs izbrīnīt. Sākot ar 1999. gadu mūsu kompānijas speciālisti brauc pa pirmatklājēju leģendārajām vietām, lai atrastu labākos piegādātājus kvalitatīvām garšvielām. Pateicoties viņu pūlēm, vairāk kā 50 veidu aromātisku piedevu un garšvielu no 12 pasaules valstīm rīko garšas svētkus Latvijas virtuvēs. Un šī daudzveidība patstāvīgi palielinās, palīdzot veikt jaunus kulinārijas brīnumus un atklājumus jūsu virtuvē.

Daudzi pircēji jau sen izvēlas Latvijas garšvielu markas Anniņa un TWINS pateicoties to kvalitātei un pieejamībai. Mēs to augstu novērtējam, tāpēc pastāvīgi uzlabojam mūsu produkcijas kvalitāti un darba metodes. Esam priecīgi, ka neskatoties uz to, ka esam neliels uzņēmums, mūsu garšvielas ieguvušas starptautisko izstāžu atzinumus un balvas. Bet svarīgākais ir tas, ka mēs esam populāri un iemīļoti savā dzimtenē – Latvijā!

Paldies par Jūsu atsauksmi!

Vienmēr JūsuTwinsAniņas

info@twins.lv+371 67 1126 56Stopiņu nov.,
Ulbroka, Acones iela 16b
© SIA K&K, 2017 Visas tiesības aizsargātas.